O MNĚ

 

Ahoj všem nadšencům sportu,

 

jestli jste objevili tyto moje stránky, jste asi nadšené sportovkyně, sportovkyně - plavkyně,  nebo maminky, které k plavání vedou i svoje děti. Sama jsem aktivní sportovkyně a sportu jsem propadla již jako malá holka. Prvni kroky vedly přes baletní sál, nasledně jsem se věnovala gymnastice.  Ale právě závodní plavání mě nadchlo a provázelo celé mé dospívání.

I dnes se tomuto krásnému sportu věnuji a každou volnou chvílku se snažím trávit v bazénu a účastním se plaveckých závodů (výsledky niže - viz sportovní úspěchy). Stále se udržuji v kondici plaváním, ploutvovým plaváním, předcvičováním aerobiku, jízdou na kole a kondičním během. Nad toto vše studuji dálkově školu s tělovýchovným zaměřením. Sport je moje nesdílná součást života.

Jelikož jsem stále v pohybu, hledala jsem sportovní tréninkové plavky, které se dají všestraně využít a především dobře padnou, jsou funkční, ale zároveň jsou slušivé a moderní. Není nad to cítit se dobře a při sportu dvojnásob.

Na našem trhu jsem hledala plavky, které mají zajímavé vzory, barvy, ale hlavně střih, který sedí při sportovní aktivitě a nijak vás neomezuje. Bohužel, jsem na žádné takové plavky nenarazila a tak jsem se rozhodla si plavky podle těchto požadavků ušít. Dala jsem dohromady svoje praktické postřehy a osobní zkušenosti z plavání, vybrala jsem si dodavatele kvalitních italských materiálů, sama jsem si navrhla střihy a v neposlední řadě jsem si svoje první plavky ušila. Mé vzdělání a profese je naštěstí oděvního zaměření :-) Dneska tyto plavky už nechávám zhotovit u kvalitních švadlen.

Svoje plavky jsem velmi pečlivě testovala sama, ale zároveň jsem několik prvních vzorků poskytla svým kamarádkám z plavání a požádala je o testování.

Výsledkem tohoto půlročního intenzivního vývoje a zapracovaní dalších drobných, ale funkčních změn jsou plavky, které opravdu splňují ty nejdůležitější parametry pro tréninkové, ale i kondiční plavání. Myslím, že se mi podařilo zhotovit výjímečný produkt a já jsem se rozhodla nabídnout jej také vám, nadšeným plavcům, kteří podobně jako já žijí tímto krásným sportem.Vítám zde i sportovkyně, které se nezajimají pouze o plavání, já sama totiž tento „plavecký úbor“ využívám hned při více sportech.

Jelikož učím plavat i děti, zrodila se idea vyrábět plavky i pro nejmenší. Proto se nezapomeňte podívat i na kolekci nových plavek pro dětičky.

Plavky stejného designu na mamince a její holčičce vypadají opravdu kouzelně   :-)

 

Takže milé dámy, sportovkyně, maminky s dětmi,  plavky jsou zde jen a jen pro vás!

Neváhejte tento produkt také vyzkoušet a podělit se o svoje zážitky a postřehy.

 

Vaše Lucie Hahnová

 

Sportovní úspěchy :

Mistryně ČR v ploutvovém plavání 2011, 2012.

Účastnice Mistrovství světa v ploutvovém plavání Petrohrad 2009

Mistryně ČR v ploutvovém plavání 2009.

Juniorská mistryně ČR v plavání.

 

NTExOGRmO